Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor nadzoru robót sanitarnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana "Jary"

    Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana „Jary” ogłasza nabór na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Nadzór techniczny nad realizowanymi robotami i konserwacją,
    • Przygotowywanie i udział w odbiorach robót i instalacji sanitarnych,
    • Przygotowywanie materiałów do zlecania robót sanitarnych,
    • Wykonywanie przeglądów rocznych i pięcioletnich,
    • Stosowanie procedur jakościowych.

     Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • Doświadczenie w nadzorze, w zakresie instalacji sanitarnych, w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym – mile widziane,
    • Posiadanie uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji Inspektora nadzoru robót sanitarnych,
    • Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
    • Znajomość aktualnych przepisów budowlanych i zagadnień spółdzielni mieszkaniowej,
    • Umiejętność komunikacji z mieszkańcami, samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
    • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office oraz programu kosztorysowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) na adres:

    SMB „Jary”
    ul. Surowieckiego 12,
    02-785 Warszawa

    lub za pomocą Aplikuj teraz

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez SMB „Jary” z siedzibą w Warszawie.