Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Nadzoru Specjalności inżynieryjnej drogowej przy realizacji zadania inwestycyjnego Budowa Drogi klasy S

ZBM S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie nadzoru budowlanego w branży drogowej przy realizacji zadania inwestycyjnego Budowa Drogi Klasy S, w tym m.in..:

  • Kontrola prawidłowości robót budowlanych pod względem technicznym, zgodności z projektem budowlanym oraz przepisami, normami i zasadami wiedzy technicznej

  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót

  • Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych

  • Udział w odbiorach częściowych i w odbiorze końcowym

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane drogowe

To oferujemy

  • Praca na czas realizacji zadania inwestycyjnego

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nadzorów budowlanych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nadzorze budowlanym

Dodatkowe informacje

Prosimy o podanie oczekiwań dotyczących wynagrodzenia podczas aplikowania na stanowisko.

ZBM S.A.

Firma ZBM S.A. lider na rynku zarządzania procesem budowlanym poszukuje Kandydatów na stanowisko: Inspektor Nadzoru Specjalności inżynieryjnej drogowej przy realizacji zadania inwestycyjnego Budowa Drogi klasy S.

Przewiń do profilu firmy