Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Nadzoru

G.P.K. EKO-BABICE Sp. z o.o.O firmie

  • Stare Babice (pow. warszawski zachodni)

    Stare Babice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad budowami wykonywanymi przez wykonawców zewnętrznych

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy/robót dla budów wykonywanych siłami własnymi przedsiębiorstwa

  • Opiniowanie pod kątem technicznym dokumentacji projektowej sieci i przyłączy wodociągowo-kanalizacyjnych

  • Opiniowanie tras na naradach koordynacyjnych bazy GESUT z ramienia przedsiębiorstwa

  • kontrola wykonywania robót związanych z usuwaniem awarii wodociągowych, wymianą sieci wodociągowej wykonywane przez firmy zewnętrzne zgodnie z przepisami BHP i p.poż. obowiązującymi normami technicznymi oraz zasadami wiedzy technicznej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych;

  • sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub zanikających

  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót

  • potwierdzanie usuwania wad w okresie gwarancyjnym

  • kontrola, potwierdzanie i rozliczanie finansowe nadzorowanych prac;

  • sporządzanie dokumentacji dla robót dodatkowych (protokoły konieczności, kosztorysy inwestorskie, wnioski o rozpoczęcie postępowania)

  • bieżące uzupełnianie raportów w zakresie nadzorowanych robót związanych z usuwaniem awarii wodociągowych lub kanalizacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń

  • praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego

  • znajomości projektowania w AutoCAD

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

  • sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dyspozycyjność gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (przy usuwaniu awarii wod-kan)

  • umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Miejsce pracy na terenie Gminy Stare Babice,

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie oraz Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kursy oraz szkolenia zawodowe.