Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor Nadzoru Budowlanego

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z Prawem Budowlanym w ramach prowadzonych inwestycji w Porcie w Szczecinie i w Świnoujściu.

  • udział w opracowaniu, uzgadnianiu, a także opiniowanie dokumentacji technicznej dla zadań inwestycyjnych,

  • rozliczanie kosztów wykonanych robót,

  • sporządzanie dokumentów formalno-prawnych związanych z realizacją, odbiorami i przekazywaniem do użytkowania wykonanych obiektów,

  • wprowadzanie dokumentów do elektronicznego archiwum.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • 3 lata doświadczenia zawodowego,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności kolejowej,

  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,

  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego i zasad kosztorysowania,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word, Excel,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności organizacyjne, negocjacyjne, systematyczność i dokładność,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w ugruntowanej firmie z tradycjami

  • dodatek stażowy do wynagrodzenia

  • nagrody roczne

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje

  • pakiet benefitów: bogaty program socjalny, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne oraz eventy kulturalno – rekreacyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

We built the Future

Jesteśmy liderem w branży morskiej oraz firmą z długą tradycją i doświadczeniem na rynkach międzynarodowych.

Jako jedna z najważniejszych organizacji w regionie posiadamy strategiczną pozycję dla polskiej gospodarki.

Nieustannie stawiamy na rozwój i dynamiczną realizacje kluczowych strategii.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające:

- CV

- podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (dostępna www.port.szczecin.pl w zakładce kariera i rozwój)

należy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.