Inspektor nadzoru w specjalności inżynieria instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Rejonowy Zarząd InfrastrukturyO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

1) zapoznanie się z treścią oraz terminowe przygotowanie wymaganych uzgodnień do dostarczonych do tutejszego Zarządu wniosków inwestycyjnych;

2) sporządzenie wniosków na rozpoczęcie postępowania przetargowego

na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych oraz udział w czynnościach przetargowych;

3) udział w procedurach zlecania robót budowlanych, dostaw i usług, z zachowaniem ograniczeń wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych, w zakresie:

a) wyliczenia szacunkowej wartości zamówienia:

- na opracowania przedprojektowe i projektowe wg wskaźników kosztów opracowania dokumentacji lub tablic wyceny opracowań projektowych,

- dla robót budowlanych na podstawie zestawienia kosztów zadania i kosztorysów inwestorskich,

b) opracowania SWZ cz. „B”- opis przedmiotu zamówienia:

- na wykonanie opracowań przedprojektowych i projektowych,

- na roboty budowlane - zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, przedmiarami robót oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,

c) opiniowania ofert, złożonych przez wykonawców opracowań przedprojektowych i projektowych, pod względem spełnienia wymagań zamawiającego w zakresie dysponowania doświadczeniem oraz potencjałem ludzkim;

4) udział w procedurach zlecania robót budowlanych i usług wyłączonych ze stosowania ustawy;

5) sprawowanie merytorycznego nadzoru na powierzonych mu zadaniach inwestycyjnych i remontowych na etapie przygotowania dokumentacji projektowej oraz w trakcie ich realizacji, zgodnie z posiadanymi kompetencjami;

6) uczestniczenie w radach technicznych organizowanych przez biura projektów oraz w pracach Komisji Oceny Projektów Inwestycyjnych (KOPI) wraz z opracowaniem protokołów z w/w rad i prac Komisji oraz przekazywanie/przesłanie tych dokumentów zainteresowanym stronom;

7) uczestniczenie w naradach technicznych i konferencjach organizowanych przez instytucje wojskowe i cywilne;

8) sporządzanie programu inwestycji (PI), programu organizacyjno-użytkowego (POU) czy programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) w przypadku, gdy nie jest to zlecone jednostkom zewnętrznym;

9) przyjęcie dokumentacji przedprojektowej i projektowej od jednostek projektowych, sprawdzanie jej pod względem zgodności z umową, specyfikacją istotnych warunków zamówienia (SWZ), programem inwestycji (PI), programem organizacyjno-użytkowym czy programem funkcjonalno-użytkowym (PFU) i innymi ustaleniami, wynikającymi z rad technicznych oraz zgodności projektu budowlanego z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego;

10) sprawdzenie i terminowe przedkładanie do zatwierdzenia zestawienia kosztów zadania (ZKZ), sporządzonego w oparciu o kosztorysy inwestorskie, wraz z kompletem wymaganych dokumentów, a w tym projektu budowlanego;

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane mile widziane ewentualnie elektryczne w ograniczonym zakresie
  • wymagane doświadczenie w przygotowaniu i projektowaniu bądź realizacji i rozliczaniu robót budowlanych w ww. specjalności sieci, instalacje i urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne powyżej 45 kV,

Inspektor nadzoru w specjalności inżynieria instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, Wrocław