Ta oferta pracy jest nieaktualna od 345 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Nadzoru

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży inwestycyjnej świadczącej usługi maklerskie zatrudni:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru w domu maklerskim,
    • Współpraca oraz przygotowywanie korespondencji z upoważnionymi instytucjami rynku kapitałowego (KNF, GPW, KDPW),
    • Przygotowywanie wewnętrznych regulacji prawnych (regulaminów oraz procedur),
    • Przeprowadzanie systematycznych kontroli w zakresie compliance i kontroli wewnętrznej,
    • Bieżące doradztwo dla osób powiązanych w zakresie prawnych regulacji rynku kapitałowego.

    Wymagania:

    • Co najmniej 2 lata doświadczenia zdobyte w pracy w nadzorze wewnętrznym w instytucji finansowej (dom maklerski, biuro maklerskie, towarzystwo funduszy inwestycyjnych), jako Inspektor Nadzoru lub Specjalista ds. nadzoru wewnętrznego (compliance)
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra znajomość ustaw regulujących funkcjonowanie rynku kapitałowego m. in.: ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, ustawy o ofercie publicznej, KSH, regulaminów KDPW i GPW

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole, wybitnych w swoich dziedzinach fachowców otwartych na nowe wyzwania,
    • Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony,
    • Opiekę medyczną,
    • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń,

    Doceniamy inicjatywę oraz kreatywność w pracy.