Ta oferta pracy jest nieaktualna od 504 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Nadzoru

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

    poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: 3 / 17

    Zadania:

    • kontrola wykonywania robót na budowie zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją i przepisami BHP i p.poż., obowiązującym prawem budowlanym i normami oraz zasadami wiedzy technicznej
    • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót
    • sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub zanikających
    • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnym Spółki w zakresie wykonywanych obowiązków
    • sporządzanie dokumentów dla robót dodatkowych (protokoły konieczności, kosztorysy inwestorskie, wnioski o rozpoczęcie postępowania)
    • bieżące uzupełnianie raportów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Inżynieria środowiska
    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
    • dobra  znajomość MS Office
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • udział w ciekawych projektach dla dużej, zróżnicowanej pod względem działalności, organizacji
    • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
    • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
    • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych
    poprzez przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie, w dokumentach aplikacyjnych, następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).

    Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.