Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Ochrony Danych – Kierownik Projektu

CompNet Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań IOD u naszych klientów

  • Przeprowadzanie Audytów Ochrony Danych Osobowych

  • Zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami Ochrony Danych Osobowych

  • Opracowywanie dokumentacji z zakresu Ochrony Danych Osobowych (np. Polityki Bezpieczeństwa) oraz raportów po audytach

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wiedzę z zakresu Ochrony Danych Osobowych

  • Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, w tym programów MS Office (Outlook, Word, Excel, OneNote)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawo, Ochrona Danych Osobowych, bezpieczeństwo wewnętrzne, administracja itp.)

Mile widziane

  • Studia podyplomowe (kierunki: IOD, ABI, ODO)

  • Szkolenia z zakresu Ochrony Danych Osobowych, Ochrony Informacji, Audytów Bezpieczeństwa, Polityk Bezpieczeństwa

  • Audytor wiodący/wewnętrzny ISO 27001, ISO 20000-1, 22301

  • Szkolenia miękkie, np. zarządzanie sobą w czasie, komunikacja, radzenie sobie ze stresem, customer service, metody kaizen, itp.

To oferujemy

  • Pracę zdalną oraz wyjazdy do klientów

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz premię

  • Wsparcie zespołu ekspertów z dziedziny ochrony danych i bezpieczeństwa informacji

  • Pracę na najnowszych rozwiązaniach IT, ponieważ jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft

  • Narzędzia pracy (notebook, smartfon)

  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty multisport po okresie próbnym

  • Dostęp do firmowej biblioteki

  • Publikujemy artykuły naszych ekspertów na blogu i w mediach społecznościowych, u nas możesz rozwijać swoje talenty i pasje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

CompNet Sp. z o.o.

Zajmujemy się dbaniem o Ochronę Danych Osobowych u Klientów, Bezpieczeństwem Informacji

oraz Zarządzaniem Oprogramowania. Od ponad 18 lat na terenie całej Polski, zrealizowaliśmy kilkaset projektów, przeprowadziliśmy szkolenia dla tysięcy uczestników, dzięki temu staliśmy się znaną marką.

Intensywnie się rozwijamy, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. Chcemy, abyś połączył/a pracę ze swoją pasją.

Przewiń do profilu firmy