Oferta pracy

Inspektor Ochrony Danych

Scanmed S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

aleja 29 Listopada 20

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w tworzeniu, wdrażaniu opiniowaniu i aktualizacji regulacji wewnętrznych związanych z ochroną danych osobowych

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji i rejestrów związanych z przetwarzaniem danych

  • przygotowanie oraz opiniowanie umów w obszarze ochrony danych

  • monitorowanie funkcjonowania wdrożonych zabezpieczeń w celu ochrony danych

  • przeprowadzenie wspólnie z właścicielami analizy ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych

  • podejmowanie stosownych działań w przypadku wykrycia naruszenia lub podejrzenia naruszenia

  • udzielanie odpowiedzi na skargi lub żądania osób, których dane dotyczą

  • wsparcie merytoryczne pracowników w sprawach dotyczących przetwarzania danych

  • okresowe szkolenia pracowników, przygotowanie materiałów informacyjnych

  • prowadzenie okresowych audytów w zakresie zgodności z przepisami o ochronie danych

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z PUODO

  • realizowanie obowiązków Inspektora Ochrony Danych wynikających z obowiązujących przepisów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku IOD (preferowane w branży medycznej)

  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych

  • wiedza na temat zagadnień IT związanych z bezpieczeństwem informacji

  • umiejętność przeprowadzenia analizy oceny ryzyka i oceny skutków

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • indywidualnie dopasowaną formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt B2B)

  • ruchome godziny rozpoczęcia pracy (7:00-9:00)

  • dobrze skomunikowane biuro - w pobliżu znajduje się Dworzec Główny, przystanek autobusowy oraz tramwajowy

  • bezpośrednią współpracę z Top Managementem firmy (w tym Członkami Zarządu)

  • możliwość poszerzania wiedzy oraz rozwijania kompetencji poprzez dofinansowane kursy i szkolenia

  • odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami

  • pracę w różnorodnym środowisku umożliwiającym nabycie bogatego doświadczenia w branży ochrony zdrowia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy