Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Nobile Motors Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nobile Motors Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki do pełnienia funkcji:

Zadania:

  • Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych w nawiązaniu do art. 37-39 RODO
  • Monitorowanie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych
  • Tworzenie, opracowywanie, aktualizowanie i wdrażanie dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych m.in. wewnętrznych polityk, procedur, instrukcji, szablonów umów, itp.
  • Uczestnictwo w ocenie skutków przetwarzania dla ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie rejestrów czynności/kategorii przetwarzania danych osobowych
  • Wspieranie zapewniania bezpieczeństwa informacji w działalności
  • Uczestnictwo w zarządzeniu naruszeniami ochrony danych osobowych
  • Prowadzenie kontroli w zakresie ochrony danych osobowych
  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia naruszeń lub podejrzenia naruszeń (i prowadzenie rejestrów)
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie stosowania polityki ochrony danych osobowych i bieżące wsparcie pracowników w zakresie przetwarzania danych osobowych
  • Opracowywanie i opiniowanie dokumentacji i umów w zakresie ochrony danych osobowych
  • Reprezentowanie firmy w sprawach związanych z ochroną danych osobowych
  • Prowadzenie szkoleń pracowników oraz dbanie o właściwy poziom wiedzy w obszarze ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji
  • Wykonywanie innych zadań związanych ze stanowiskiem IOD / ochroną danych osobowych oraz z obszaru bezpieczeństwa informacji.

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomości przepisów prawa w zakresie danych osobowych
  • Znajomość standardów i dobrych praktyk w obszarze ochrony danych osobowych i śledzenie na bieżąco zmian w prawie w tym zakresie
  • Doświadczenie we współpracy z GIODO
  • Doświadczenie we wdrażaniu oraz nadzorowaniu zmian oraz dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę o współpracy (outsourcing)
  • Pełną wyzwań pracę w firmie o uznanej na rynku marce
  • Dobra atmosfera pracy

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o przysyłanie aplikacji zawierających CV.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Nobile Motors Sp. z o.o. z siedzibą w 20-147 Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 84. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nobile Motors Sp. z o.o. z siedzibą w 20-147 Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 84 (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Ogłoszenie archiwalne