Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor ochrony danych osobowych

LeasingTeam GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inspektor ochrony danych osobowychNumer ref.: 0038788
Zakres obowiązków:
  • realizowanie obowiązków IOD w grupie LT
  • wdrażanie i aktualizacja wewnętrznej polityki oraz regulacji z zakresu ODO
  • monitorowanie przyjętych standardów i regulacji wewnątrz organizacji
  • przeprowadzanie analizy ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych osobowych
  • reagowanie na zgłaszane incydenty i naruszenia
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników LTG z zakresu ODO i bezpieczeństwa informacji
  • reprezentowanie LTG w kontaktach z organami, urzędami, klientami oraz odpowiadanie na korespondencję w obszarze danych osobowych
Oczekiwania:
  • doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych
  • znajomość praktyczna przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • umiejętność przekazywania wiedzy, komunikatywność oraz skrupulatność
  • dostępność kilka godz. w tygodniu w godzinach 9-17
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Umowa cywilnoprawna

Ogłoszenie archiwalne