Oferta pracy

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Digital Care Sp. z o.o.

Marszałkowska 126

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych w spółkach należących do grupy kapitałowej Digital Care w nawiązaniu do art. 37-39 RODO

  • Bieżące wsparcie jednostek biznesowych i operacyjnych i opiniowanie inicjatyw biznesowych w zakresie ochrony danych osobowych

  • Monitorowanie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych w działalności Grupy Digital Care

  • Uczestnictwo w ocenie skutków przetwarzania dla ochrony danych osobowych

  • Uczestnictwo w prowadzeniu rejestrów czynności/kategorii przetwarzania danych osobowych

  • Wspieranie zapewniania bezpieczeństwa informacji w działalności Digital Care

  • Uczestnictwo w zarządzeniu naruszeniami ochrony danych osobowych

  • Prowadzenie kontroli w zakresie ochrony danych osobowych, w tym audyty podwykonawców

  • Współpraca ze wszystkimi jednostkami Digital Care w zakresie stosowania polityk ochrony danych osobowych

  • Opracowywanie i opiniowanie dokumentacji i umów, również w języku angielskim

  • Prowadzenie szkoleń pracowników Digital Care

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Znajomości przepisów prawa w zakresie danych osobowych

  • Doświadczenie we współpracy z PUODO

  • Doświadczenie we wdrażaniu oraz nadzorowaniu zmian oraz dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • Komunikatywność, proaktywność i chęć rozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie w doradztwie przy międzynarodowych operacjach przetwarzania danych osobowych

To oferujemy

  • Codzienne wyzwania dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić!

  • Realną możliwość rozwoju – my nie obiecujemy, my działamy!

  • Szkolenia wdrożeniowe i zestaw startowy na powitanie

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, kurs angielskiego

  • Jeden krótszy dzień pracy - w piątki pracujemy do 14:00!

  • Owoce dla pracowników

  • Spotkania integracyjne i dużo uśmiechu na co dzień

  • Świetną atmosferę w pracy

  • Pyszną kawę 🙂

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Digital Care od 2012 r. projektuje i wdraża innowacyjne programy ubezpieczeniowe i usługi dla urządzeń mobilnych, z których korzystają miliony Klientów. Działamy szybko i elastycznie, rozpoznajemy potrzeby naszych Partnerów biznesowych i kreujemy rozwiązania odpowiadające ich wymaganiom. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania, z innowacyjnymi pomysłami i odwagą biznesową. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy