Oferta pracy

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

NOTUS FINANSE S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych, zgodnie z art. 37 RODO,

  • monitorowanie zgodności działań Spółki z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,

  • opiniowanie wewnętrznej dokumentacji w obszarze ochrony danych osobowych (m.in. procedur, wytycznych, instrukcji i innych),

  • przygotowywanie oraz okresowy przegląd obowiązków informacyjnych, klauzul zgód, umów powierzenia oraz formularzy służących do zbierania danych osobowych,

  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów powierzenia danych osobowych,

  • pełnienie funkcji punktu kontaktowego dla organu nadzoru oraz dla osób, których dane dotyczą (w tym również realizacja ich praw wynikających z RODO),

  • budowanie świadomości wśród personelu w zakresie ochrony danych osobowych, m.in. poprzez przeprowadzanie szkoleń,

  • prowadzenie rejestrów związanych z przetwarzaniem danych oraz udział w przeprowadzaniu analizy ryzyka w zakresie ochrony danych,

  • zarządzanie naruszeniami ochrony danych i w razie potrzeby zgłaszanie ich organowi nadzoru oraz informowanie osób, których dane dotyczą w tym zakresie,

  • monitorowanie otoczenia prawnego, w szczególności zmian w przepisach, wytycznych, rekomendacji organu nadzoru oraz dobrych praktyk rynkowych w zakresie ochrony danych oraz informowanie o nich zarządu i adresowanie odpowiednich zmian w organizacji z tym związanych,

  • doradztwo w zakresie zabezpieczania infrastruktury IT,

  • bieżące wsparcie merytoryczne wszystkich działów spółki w realizowanych przez nie procesach, w których przetwarzane są dane osobowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • min. 3-letnie doświadczenie w praktyce ochrony danych osobowych (preferowane na stanowisku Inspektora Ochrony Danych lub Administratora Bezpieczeństwa Informacji)

  • bardzo dobra znajomość przepisów o ochronie danych osobowych oraz przepisów sektora finansowego,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • wiedza w zakresie wdrażania rozwiązań chmurowych,

  • praktyczne doświadczenie w zakresie weryfikacji wymagań bezpieczeństwa informatycznego,

  • umiejętność szukania rozwiązań i otwarcie na nowe projekty oraz wyzwania,

  • ukończone studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych lub posiadanie certyfikatów potwierdzających znajomość przepisów o ochronie danych będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży finansowej,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub możliwość wyboru formy współpracy),

  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe),

  • możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy),

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, nowoczesne biuro w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy