Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Edipresse Polska to międzynarodowa firma mediowa intensywnie rozwijająca portfolio serwisów internetowych (m.in. viva.pl, polki.pl, wizaz.pl, party.pl, niania.pl, mamotoja.pl, gotujmy.pl) oraz wydająca magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA ŻYCIA, Przyjaciółka, Be Active).

    Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?
    Dołącz do naszego Zespołu i pokaż nam co potrafisz jako:
    Miejsce pracy: Warszawa - Centrum

    Posiadamy wdrożone wymagania RODO w ramach organizacji oraz jesteśmy wyposażeni w narzędzia informatyczne służące do obsługi zgłoszeń.

    Najważniejsze zadania:

    • Informowanie administratora o obowiązkach spoczywających na nim na mocy RODO oraz lokalnych przepisów o ochronie danych i doradzanie w tej sprawie;
    • Monitorowanie przestrzegania RODO oraz lokalnych przepisów o ochronie danych oraz polityk administratora, przeprowadzanie systematycznych audytów;
    • Procesowanie naruszeń lub skarg dotyczących ochrony danych osobowych;
    • Prowadzenie rejestrów i dokumentacji z zakresu ochrony danych;
    • Współpraca z działem IT w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zgodności z zasadami ochrony danych stosowanych rozwiązań informatycznych;
    • Prowadzenie działań zwiększających świadomość na temat RODO, w tym szkolenie pracowników;
    • Współpraca z organem nadzorczym oraz pełnienie funkcji punktu kontaktowego dla organu nadzorczego w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub prawnicze zapewniające prawidłową realizację powierzonej funkcji;
    • Znajomość RODO oraz obowiązujących lokalnych przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych;
    • Doświadczenie w pełnieniu funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji;
    • Doświadczenie we wdrażaniu i nadzorowaniu dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych;
    • Mile widziane doświadczenie w branży medialnej lub IT w zakresie ochrony danych;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji;
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie multimedialnej z silną pozycją rynkową;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy, w niepełnym wymiarze godzin (minimum 2 dni w tygodniu);
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Możliwość korzystania z benefitów pracowniczych
    • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy.

    Zapraszamy do przesłania aplikacji klikając przycisk

    Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.