Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor ochrony danych osobowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ochrona danych osobowych nie jest Ci obca? Znasz dokładnie zasady obowiązujące w związku z rozporządzeniem RODO? Dołącz do Randstad Polska, obecnie poszukujemy Inspektora ochrony danych osobowych.

    Nr ref.: /267/01/2019/AR/35795
    Warszawa
    oferujemy
    • pracę u lidera wśród agencji rekrutacyjnych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt - w zależności od preferencji
    • świadczenia pozapłacowe
    • dobrą lokalizację biura
    zadania
    • informowanie Zarządu oraz pracowników Spółki o obowiązkach wynikających z RODO oraz innych przepisów o ochronie danych
    • udzielanie porad w zakresie zgodności z prawem przetwarzania danych w procesach realizowanych przez Spółkę
    • opiniowanie dokumentów Spółki dotyczących danych osobowych
    • monitorowanie przestrzegania RODO, innych przepisów o ochronie danych oraz polityk i procedur obowiązujących w Spółce
    • szkolenie personelu uczestniczącego w operacjach przetwarzania danych osobowych
    • przeprowadzania audytów (a także, w razie konieczności, u podmiotów, którym Spółka powierzyła dane do przetwarzania),
    • doradztwo w przedmiocie rozliczalności wdrożenia przepisów RODO,
    • identyfikowanie ryzyka związanego z przetwarzaniem oraz implementacja środków pozwalających zminimalizować to ryzyko.
    oczekujemy
    • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych oraz doświadczenie w implementacji rozporządzenia RODO
    • biegłej znajomość języka angielskiego
    • wyższego wykształcenia - preferowane prawnicze
    • bardzo dobrej znajomości obowiązujących europejskich i krajowych przepisów o ochronie danych osobowych
    • umiejętności pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47