Inspektor Ochrony Danych Osobowych / Zastępca Koordynatora Systemu Zarządzania

Aplitt Sp. z o.o.

  • Arkońska 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Arkońska 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • pełnić funkcję Inspektora ochrony danych w zakresie zgodnym z definicją tej roli w RODO

  • prowadzić międzydepartamentowy zespół osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych w swoich jednostkach organizacyjnych

  • wspierać koordynację zintegrowanego systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem

  • wspomagać właścicieli procesów w ciągłym doskonaleniu

  • nadzorować realizację uzgodnionych celów bezpieczeństwa i jakości w organizacji

  • i wiele, wiele innych

Nasze wymagania

  • możesz się pochwalić doświadczeniem w obszarze ochrony danych osobowych, związanym z pełnieniem funkcji ABI, IOD lub wypełnianiem obowiązków dot. ochrony danych osobowych w praktyce lub pracowałaś/eś przy tworzeniu lub doskonaleniu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji lub jakością i jesteś z tego dumna/y

  • nie masz problemu z uzupełnieniem kompetencji w drugim z obszarów lub, hej!, posiadasz jedne i drugie,

  • potrafisz napisać tekst formalny gotowy do wysłania jako oficjalna odpowiedź firmy, ale także instrukcję, którą zrozumieją osoby pracujące w zupełnie innym obszarze merytorycznym

  • wiesz co to RODO, wytyczne GR art.29, i ustawa o ochronie danych osobowych

  • znasz zawartość takich skrótów myślowych jak ISO27001, ISO9001

  • chcesz się uczyć, kiedy to potrzebne i potrafisz dzielić się wiedzą

  • rozumiesz zdanie „technologiczne aspekty zarządzania bezpieczeństwem informacji w zakresie ochrony danych osobowych”

  • bez problemu czytasz po angielsku

To oferujemy

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami - przyjazna i twórcza atmosfera

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań (tych dobrych)

  • Dołączysz do koordynatora systemu zarządzania - gotowego do współpracy i dzielenia się wiedzą (i obowiązkami 😊 )

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (np. MultiSport, opieka medyczna, ZFŚS – bilety do kina, teatru, na koncerty, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie do wyprawki dla dzieci)

  • Dostęp do biblioteki, oferującej różnorodny wybór książek specjalistycznych

  • Dostęp do nauki języka angielskiego i niemieckiego na platformie e-tutor

  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy dostawcą usług IT dla biznesu. Od 28 lat, zgodnie z naszą maksymą – HUMAN FACE OF IT – nadajemy sektorowi IT ludzką twarz łącząc najnowsze technologie, biznesowe potrzeby i ludzi. Świadczymy usługi, z których sami korzystamy, oparte na najnowszej technologii i nieustannie rozwijane przez nasz zespół 350 specjalistów.

Czym dla nas jest Human face of IT? To atmosfera i dbanie o nią mimo pracy zdalnej, work - life balance, praca zadaniowa, elastyczne godziny pracy i oczywiście szanowanie czasu innych. Ale też dbanie i nieustanna praca nad kulturą organizacyjną, program well being oraz inwestowanie w szkolenia dla naszych pracowników. :) To hasło nad którym nieustannie pracujemy, żeby wprowadzić je w codzienne życie firmy :)

Przewiń do profilu firmy