Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Ochrony Danych

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji inspektora ochrony danych (IOD) Spółki i podmiotów powiązanych;

  • Sporządzanie i opiniowanie umów, polityk, regulaminów oraz innych dokumentów dotyczących ochrony danych osobowych Spółki i podmiotów powiązanych;

  • Wsparcie w odpowiedzi na pytania, skargi oraz żądania dłużników klientów, klientów lub organów państwowych w zakresie ochrony danych osobowych;

  • Przygotowywanie oceny naruszeń ochrony danych osobowych oraz przygotowywanie zawiadomień o naruszeniu do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, do klientów lub podmiotów danych;

  • Reprezentacja Spółki i podmiotów powiązanych przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innymi organami w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych;

  • Wsparcie w zakresie analizy privacy by design dla nowych produktów lub usług Spółki i podmiotów powiązanych;

  • Negocjowanie umów z klientami i dostawcami Spółki i podmiotów powiązanych w zakresie ochrony danych osobowych;

  • Przeprowadzanie wspólnie z działami i właścicielami biznesowymi analizy ryzyka lub oceny skutków dla ochrony danych dla nowych produktów, usług lub procesów Spółki i podmiotów powiązanych

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z ochrony danych osobowych

  • Nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją wewnętrznych rejestrów (rejestru czynności i kategorii czynności przetwarzania, rejestru naruszeń, rejestru dostawców)

  • Bieżące doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych dla wszystkich działów Spółki i podmiotów powiązanych

  • Wdrożenie zmian do systemu IT Spółki i podmiotów powiązanych niezbędnych dla realizacji przepisów RODO.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych w wewnętrznym dziale prawnym, kancelarii prawnej lub firmie z branży windykacyjnej;

  • Umiejętność stosowania w praktyce przepisów związanych z ochroną danych osobowych i świadczeniem usług drogą elektroniczną;

  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora ochrony danych (IOD) – mile widziane

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów, w szczególności międzydziałowych;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych,

  • Otwartość na zmiany oraz asertywność.

Mile widziane

  • Otwartość na inne obszary compliance, m.in. przeciwdziałanie korupcji, ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa lub weryfikacja dostawców

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K.

„Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na bycie kimś kim nie jesteś” – Steve Jobs .

Jeśli w aktualnej sytuacji zawodowej czujesz, że Twój potencjał nie jest w pełni wykorzystany, dołącz do naszego doświadczonego, zgranego i stabilnego zespołu.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów to miejsce dla ambitnych ludzi, których zarówno rozwój zawodowy jak i finansowy nie jest skrępowany korporacyjnymi zasadami.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o. Sp. K. powstało z myślą o Przedsiębiorcach. Wieloletnie doświadczenie w windykacji, tysiące poprowadzonych spraw w Polsce i za granicą oraz niestabilność polskiego rynku sprawiły, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora B2B udostępniamy narzędzia chroniące pieniądze firm.

Przewiń do profilu firmy

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego