Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Ochrony

MSU Group Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległymi pracownikami,

  • Zapewnienie właściwego poziomu zatrudnienia,

  • Planowanie i organizacja pracy personelu wykonawczego,

  • Koordynowanie działań ochrony,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur i norm jakościowych,

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

  • Utrzymanie bieżących kontaktów z kontrahentami nadzorowanych obiektów,

  • Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,

  • Dyspozycyjność,

  • Niekaralność,

  • Odpowiedzialność za poprawne relacje z klientami,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z tradycjami,

  • Możliwość rozwoju w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie,

  • Wsparcie merytoryczne w realizacji obowiązków,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon),

  • Przyjazną atmosferę pracy.

MSU Group Sp. z o.o. stabilna oraz konsekwentnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnokrajowym, z tradycjami od 1946 roku w związku z systematycznym rozwojem ma przyjemność zaproponować pracę na stanowisku

Miejsce pracy: Cała Polska

Przewiń do profilu firmy