Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor Ochrony Fizycznej

Solid Security Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z kontrahentami

  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w terenie

  • Odpowiedzialność za jakość świadczonych usług ochrony u Klientów Firmy

  • Organizacja pracy podległego zespołu (ustalanie grafików, rozliczanie czasu pracy, monitorowanie jakości wykonywania usługi)

  • Rekrutacja pracowników oraz wdrożenie i szkolenie nowo zatrudnionych

  • Zarządzanie dokumentacją zgodnie ze standardami firmy

  • Sporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z realizowaną usługą

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu

  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Mile widziane

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w ochronie obiektów handlowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Elastyczny czas pracy

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Karta Medicover

  • Karta Medicoversport

  • Samochód służbowy, bądź dopłata przy korzystaniu z własnego samochodu

  • Możliwość samodzielnej organizacji pracy oraz kreowania swojego stanowiska

  • Pracę w oddziale o dużej dynamice rozwoju

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna