Inspektor Ochrony Radiologicznej

Scanmed S.A.

  • Kilińskiego 7, Szczecinek
    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kilińskiego 7

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad przestrzeganiem prowadzenia działalności według procedur wewnętrznych i instrukcji pracy oraz nad prowadzeniem dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej

  • weryfikacja warunków dopuszczających pracowników do zatrudnienia na danym stanowisku pracy, w tym szkoleń z zakresu bezpieczeństwa jądrowego i ochrony radiologicznej

  • prowadzenie rejestru urządzeń radiologicznych i pomocniczych

  • ustalanie wyposażenia placówki w środki ochrony indywidualnej, przyrządy dozymetryczne oraz inne wyposażenie służące do ochrony pracowników przed promieniowaniem jonizującym

  • prowadzenie okresowych ocen stanu systemów bezpieczeństwa i ostrzegania

  • informowanie i szkolenie pracowników w zakresie ochrony radiologicznej

  • uczestnictwo w wewnętrznych i zewnętrznych audytach klinicznych

  • współpraca ze służbą bezpieczeństwa i higieny pracy, osobami wdrażającymi program zapewnienia jakości, służbami przeciwpożarowymi i ochrony środowiska w zakresie ochrony przed promieniowaniem jonizującym

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane kierunki: lekarski, fizyka, elektroradiologia lub technik elektroradiologii)

  • 5-letnie doświadczenie w jednym z ww. zawodów

  • uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej (IOR-R)

  • odnajdowanie się zarówno w pracy zespołowej, jak i pracy samodzielnej

  • odpowiedzialność, dokładność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego Medicover Sport

  • dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami

  • pracę w jednej z największych firm w branży ochrony zdrowia nagrodzonej tytułem „Solidny Pracodawca 2021”

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy