Logo Pracuj.pl

Inspektor Ochrony

MSU Group Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległymi pracownikami,
  • Zapewnienie właściwego poziomu zatrudnienia,
  • Planowanie i organizacja pracy personelu wykonawczego,
  • Koordynowanie działań ochrony,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur i norm jakościowych,
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • Utrzymanie bieżących kontaktów z kontrahentami nadzorowanych obiektów,
  • Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • Dyspozycyjność,
  • Niekaralność,
  • Odpowiedzialność za poprawne relacje z klientami,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z tradycjami,
  • Możliwość rozwoju w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie,
  • Wsparcie merytoryczne w realizacji obowiązków,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon),
  • Przyjazną atmosferę pracy.

MSU Group Sp. z o.o.

MSU Group Sp. z o.o. stabilna oraz konsekwentnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnokrajowym, z tradycjami od 1946 roku w związku z systematycznym rozwojem ma przyjemność zaproponować pracę na stanowisku

Miejsce pracy: Cała Polska

Inspektor Ochrony, świętokrzyskie