Inspektor Przeglądów Samochodów Używanych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-07
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2017-09-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AnyCars Sp. z o.o.

AnyCars Sp. z o.o. aukcje sprzedaży samochodów używanych lider na Wschodnim rynku rozszerza działalność na terenie Polski. Zatrudnia ponad 200 pracowników, zaprasza do pracy w Warszawie, Poznaniu, Katowicach.

Firma AnyCars ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Obowiązki:

  • Sprawdzenie stanu i diagnostyka pojazdów,
  • Robienie zdjęć aut w czasie przeglądów, przygotowywanie opisu technicznego pojazdu,
  • Pomoc przy podpisaniu umowy sprzedaży\kupna na wszystkich etapach,
  • Monitorowanie cen na rynku.
  • Przeprowadzenie Test-driwów.

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy Warszawa, Poznań, Katowice
  • Czynne 8.00 - 17.00 lub 9.00-18.00

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży aut lub serwisie samochodowym,
  • znajomość rynku pojazdów używanych Polski,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • znajomość asortymentu, stały monitoring rynku,
  • dobra komunikacja, uczciwość,
  • chętnie zatrudnimy kandydatów ze znajomością języka rosyjskiego\ukraińskiego (z bardzo dobrą znajomością j. polskiego!!!).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  AnyCars Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie al. Waszyngtońskie 146 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się