Oferta pracy

Inspektor Robót Elektrycznych

Michael Page

  • Krzeszowice

    Krzeszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jedna z największych firm produkcyjnych w Europie, będąca lider zrównoważonego rozwoju w obszarze swojej działalności.

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (branża instalacyjna: sieci, instalacje i urządzenia: elektryczne i elektroenergetyczne)

  • Kontrola projektów budowlanych, wykonawczych pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami i normami polskimi i europejskimi

  • Proponowanie rozwiązań zamiennych, bardziej ekonomicznych lub poprawnych technicznie

  • Omawianie i analiza poszczególnych rozwiązań projektowych, materiałów i urządzeń z projektantami i architektami

  • Udział w przetargach na wybór generalnego wykonawcy, wykonawców branżowych oraz dostawców poszczególnych systemów i ważniejszych urządzeń

  • Kontrola i zatwierdzaniem materiałów proponowanych przez wykonawców branżowych

  • Omawianie, analiza i planowanie przebiegu budowy z generalnym wykonawcą i wykonawcami branżowymi

  • Nadzorowaniem prac przy budowie obiektów, kontrolą jakości, korespondencją z generalnym wykonawcą oraz wykonawcami branżowymi

  • Współudział w kompletowaniu materiałów i spełnianiem wewnętrznych wymagań organizacji

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka lub pokrewne

  • Uprawnienia budowlane (lub w trakcie zdobywania) do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności: sieci, instalacje i urządzenia: elektryczne i elektroenergetyczne - warunek konieczny

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej w zakresie instalacji elektrycznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2/B1)

  • Znajomość norm i przepisów prawa budowlanego

  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad

  • Prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Rozwój zawodowy i osobisty w ramach międzynarodowych struktur

  • Praca przy innowacyjnych projektach

  • Pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe itp.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy