Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Robót Elektrycznych

Port Praski Nowe Inwestycje Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OBOWIĄZKI:

  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego;
  • sprawowanie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (branża instalacyjna: sieci, instalacje i urządzenia: elektryczne i elektroenergetyczne);
  • kontrola projektów budowlanych, wykonawczych pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami i normami polskimi i europejskimi;
  • reprezentowanie inwestora na nadzorowanych budowach;
  • proponowanie rozwiązań zamiennych, bardziej ekonomicznych lub poprawnych technicznie;
  • analiza i ocena poszczególnych rozwiązań projektowych, materiałów i urządzeń z projektantami i architektami;
  • udział w przetargach na wybór generalnego wykonawcy, wykonawców branżowych oraz dostawców poszczególnych systemów i ważniejszych urządzeń;
  • kontrola i zatwierdzanie materiałów proponowanych przez wykonawców branżowych;
  • kontrola rozliczeń finansowych z wykonawcami robót, podwykonawcami i dostawcami, w oparciu o warunki zawartych umów przez inwestora;
  • rozliczanie rzeczowo-finansowe zakończonych zadań inwestycyjnych;
  • omawianie, analiza i planowanie przebiegu budowy z generalnym wykonawcą  i wykonawcami branżowymi;
  • nadzorowanie prac przy budowie obiektów, kontrola jakości, korespondencja z generalnym wykonawcą oraz wykonawcami branżowymi;
  • gotowość do 100% zaangażowania się w projekty na terenie innych lokalizacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe w zakresie elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka;
  • uprawnienia budowlane, wykonawcze bez ograniczeń specjalność: sieci, instalacje i urządzenia: elektryczne elektroenergetyczne;
  • przynależność do izby inżynierów budownictwa i opłacona składka ubezpieczenia OC;
  • doświadczenie zawodowe – minimum 5 lat w budownictwie (w tym co najmniej 3 lata pełnienie samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie tj. stanowisko kierownika budowy lub inspektora nadzoru);
  • praktyczna znajomość programów komputerowego kosztorysowania (np. NORMA PRO);
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad, MS PROJECT;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność działania sytuacjach stresowych przy podwyższonych rygorach czasowych i proceduralnych;
  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stałe wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę;
  • Możliwość korzystania z pakietu medycznego oraz dofinansowania do Karty MultiSport.

Ogłoszenie archiwalne