Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor Sekcji Technicznej

SP ZOZ MSWIA Z W-MCO W OLSZTYNIE

Aleja Wojska Polskiego 37

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury szpitala w zakresie m.in. koordynowania pracami związanymi z realizacją przeglądów technicznych, napraw, usuwaniem awarii instalacji technicznych; nadzoru nad infrastrukturą szpitala, udziału w usuwaniu awarii, ustalania harmonogramu prac budowlanych w zakresie bieżącej konserwacji i remontów instalacji, koordynowania organizacji pracy pracowników Sekcji Technicznej.

Nasze wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:

- Wykształcenie min. średnie techniczne: elektryczne/ sanitarne/ budowlane

WYMAGANIA PREFEROWANE:

- Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą techniczną min. 4 lata

- Uprawnienia energetyczne Gr 1, Gr 2 w zakresie eksploatacji (mile widziane)

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

- Zarządzania zespołem

- Rozwiązywania problemów natury technicznej

- Czytania rysunku technicznego (mile widziane)

- Wiedza ogólnobudowlana dotycząca remontów

- Umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie w Dziale Techniczno-Inwestycyjnym – Sekcja Techniczna

  • umowa o pracę na cały etat

O nas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii

w Olsztynie.

Dodatkowe informacje

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: styczeń 2022

Dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Imię i nazwisko – Inspektor ST" w Kancelarii SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie (II piętro, budynek „D”, administracja) Al. Wojska Polskiego 37, 10-228 Olsztyn lub przesłać pocztą na adres Szpitala.