Oferta pracy

Inspektor SMS - Audytor wewnętrzny

Linetech S.A. O firmie

Linetech S.A.

Jasionka 942

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań związanych z identyfikacją zagrożeń

  • Nadzór nad systemami identyfikacji ryzyka oraz zgłaszania zdarzeń

  • Organizacja, przygotowanie i prowadzenie audytów jakości (Part-145, Part-147)

  • Monitorowanie skuteczności systemu jakości i realizacji działań korygujących

  • Współpraca z ULC, zewnętrznymi nadzorami, podwykonawcami i klientami, w tym udział w audytach 2, 3 strony

  • Przeprowadzanie analiz bezpieczeństwa i badanie zdarzeń technicznych

  • Udział w opracowywaniu procedur wewnętrznych, instrukcji oraz programów szkoleń

  • Opracowywanie i upowszechnianie materiałów służących do podnoszenia poziomu wiedzy i świadomości ryzyka wśród personelu

Nasze wymagania

  • Min. 3 - letnie doświadczenie zawodowe w organizacji lotniczej, szczególnie zarządzania ciągłą zdatnością lub obsługą techniczną samolotów

  • Posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego i / lub audytora wewnętrznego wg ISO 9001

  • Dobra znajomość zasad zarządzania bezpieczeństwem i praktyk SMS

  • Znajomość wymagań EASA w zakresie raportowania zdarzeń, zdatności oraz przewozów lotniczych i ustawy Prawo Lotnicze

  • Znajomość technik badania zdarzeń lotniczych

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w firmie

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Przewiń do profilu firmy