Oferta pracy

Inspektor/Specjalista ds. BHP

Grupa PCC

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym

  • weryfikowanie zgodności procedur i procesów z zakresu BHP pod kątem obowiązujących przepisów prawnych

  • opracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP

  • tworzenie wewnętrznych procedur, instrukcji i regulaminów z zakresu BHP

  • sporządzanie raportów oraz analiz związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP

  • udział w ocenie ryzyka zawodowego

Podział czasu pracy
100%

Pracą w głównej siedzibie w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy

  • umiejętności analizy i syntezy danych, umiejętności organizacyjne

  • znajomości narzędzi analizy wypadków i oceny ryzyka

  • uprawnienia do prowadzenia szkoleń wstępnych

  • biegła obsługa komputera - pakiet MS Office

  • wysoka umiejętność wystąpień publicznych i przeprowadzania szkoleń

  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • interesującą, ciekawą i rozwojową pracę w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (ok 2 lat) w stabilnym przedsiębiorstwie,

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zróżnicowane zadania i możliwość szkoleń,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty multi sport, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, świadczenie świąteczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie do spółki PCC Rokita poszukujemy Inspektora/ Specjalistę ds. BHP. Pracuj w miejscu, w którym rozwiniesz swoją widzę i poznacz ciekawe zagadnienia BHP w branży chemicznej.

Przewiń do profilu firmy