Logo Pracuj.pl

Inspektor/Specjalista ds. BHP

Harris Calorific International Sp. z o.o.O firmie

  • Dzierżoniów, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Harris Calorific International Sp. z o.o.

Strefowa 8

Dzierżoniów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Określanie wymagań prawnych niezbędnych do spełnienia norm BHP.
  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich jednostkach organizacyjnych.
  • Tworzenie standardów BHP, opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie wymaganych procedur oraz instrukcji.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych z zakresu BHP.
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującymi wymogami formalno-prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami.
  • Identyfikacja zagrożeń oraz czynny udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia.
  • Wsparcie przy prowadzeniu auditów BHP i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami i haromonogramem.
  • Śledzenie aktualizacji obowiązujących aktów prawnych z dziedziny ochrony środowiska oraz wdrażanie wymagań korporacyjnych w tym zakresie.
  • Współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie wdrażania i utrzymania najlepszych praktyk mających na celu zapewnienie wymogów ochrony środowiska.
  • Wsparcie we wprowadzaniu działań usprawniających w zakresie ochrony środowiska, zużycia energii oraz polepszenia warunków pracy.
  • Przygotowywanie danych do raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie w zakresie BHP.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane.
  • Dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP.
  • Znajomość systemów Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska – będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji, a także w środowisku międzynarodowym.
  • Samodzielność i odpowiedzialność ze realizację powierzonych zadań.
  • Posiadanie certyfikatu auditora wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskiem będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Kurs z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, bony pieniężne na Wielkanoc i Boże Narodzenie.
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT.
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE) – składki odprowadzane przez
  • Pracodawcę na przyszłą emeryturę Pracownika.
  • Przerwę 30 minutową wliczaną do czasu pracy.
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

Inspektor/Specjalista ds. BHP, Strefowa 8, Dzierżoniów