Oferta pracy

Inspektor - Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Xella Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie funkcjonowania Działu BHP w zakresie realizowania obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz polityki Grupy Xella,

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ w przedsiębiorstwie,

  • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań BHP Grupy Xella,

  • Nadzór nad dokumentacją BHP i PPOŻ w przedsiębiorstwie,

  • Przeprowadzanie kontroli stanu BHP i PPOŻ w zakładach Spółki oraz przygotowanie analiz i wniosków z kontroli,

  • Informowanie pracodawcy i kierowników zakładów o występujących zagrożeniach i przygotowywanie propozycji poprawy warunków pracy,

  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji zakładów pracy,

  • Udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji,

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadku oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w tym zakresie,

  • Uczestniczenie w pracach komisji bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Pomoc w organizowaniu badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa pracy przy współpracy z laboratoriami,

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych ogólnych z zakresu bhp nowo przyjętych pracowników oraz pomoc w organizacji szkoleń okresowych dla pracowników,

  • Przygotowywanie raportów z zakresu BHP dla Pracodawcy i Grupy Xella.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu BHP,

  • Uprawnienia do pracy w służbie BHP oraz zajmowania się sprawami ochrony PPOŻ,

  • Teoretyczna i praktyczna wiedza oraz znajomość przepisów z zakresu BHP, PPOŻ i prawa pracy,

  • Mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym i/lub w obszarze budownictwa,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność, odpowiedzialność,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, przywódcze, współpracy zespołowej,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów: opieki medycznej ENEL-MED, karty Multisport, nauki j. angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Xella Polska Sp. z o.o.

Xella Polska jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent wysokiej klasy produktów z betonu komórkowego Ytong (najstarszej marki betonu komórkowego na świecie), wyrobów wapienno-piaskowych Silka i mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dostawca innowacyjnych materiałów budowlanych i usług, w tym prekursorskich na polskim rynku systemów do szybkiej budowy. Wspiera digitalizację w budownictwie, w tym projektowanie w technologii BIM. Obecnie Xella prowadzi produkcję w 11 nowoczesnych zakładach w Polsce, w których z sukcesem wdrożono lean manufacturing. Produkty Ytong, Silka i Multipor sprzedawane są w ok. 1000 punktów dystrybucyjnych w całym kraju oraz eksportuje się je na kraje ościenne (Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę i Szwecję). W 2020 roku marka Ytong obchodziła 25-lecie obecności w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ytong-silka.pl

Przewiń do profilu firmy