Oferta pracy

Inspektor/ Specjalista ds. BHP

AARSLEFF Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

AARSLEFF Sp. z o.o.

Łąkoszyńska 127

Kutno

Spółka Aarsleff jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. Grupa istnieje od 1947 roku i zatrudnia ponad 6 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych i hydrotechnicznych. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatki/ Kandydata na stanowisko:

Zakres zadań:

  • realizacja obowiązków służby BHP wynikającej z rozporządzenia,
  • aktualizacja dokumentów systemu zarządzania bezpieczeństwem zgodnie z wymaganiami normy ISO 45001:2018,
  • nadzorowanie stanu bezpieczeństwa na budowie i raportowanie nieprawidłowości,
  • pełnienie funkcji doradczej i kontrolnej w zakresie BHP na budowie,
  • kontrolowanie i eliminowanie zagrożeń w trakcie realizacji prac,
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i P. POŻ.
  • prowadzenie szkoleń i instruktaży dla Pracowników,
  • prowadzenie dokumentacji i ewidencji BHP pracowników,
  • prowadzenie rejestrów i raportów z zakresu BHP,
  • współpraca z działami, kierownikami budów oraz firmami zewnętrznymi,
  • koordynowanie przeprowadzania pomiarów środowiska pracy,
  • ciągłe podnoszenie świadomości i budowanie kultury BHP wśród pracowników.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe w specjalności bhp lub ukończonych studiów podyplomowych w dziedzinie bhp,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z obszaru BHP,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielności, umiejętności skutecznego komunikowania się i dobrej organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność (podróże służbowe na terenie całej Polski),
  • czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • samodzielność przy realizacji zleconych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego (bogata oferta szkoleń),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowane do posiłków, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny ).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aarsleff sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Aarsleff sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, iż administratorem danych osobowych jest firma Aarsleff Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Wyścigowej 6, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000025980, NIP 9511312627 oraz numer REGON 011994911.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://aarsleff.com.pl/odo

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy