Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor/Specjalista ds. BHP

ACTIVE BHPO firmie

ACTIVE BHP

Gdańska 91/lok 27

Łódź

Firma active BHP zajmuje się outsourcingiem usług BHP, Szkoleniami oraz audytami w tym zakresie. Obecnie obsługujemy kilkadziesiąt firm na terenie woj. Łódzkiego.
Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2008r mając na swoim koncie sukcesy zawodowe zdobywane razem z naszymi klientami:
  • Buduj Bezpiecznie – Eiffage Budownictwo Mitex
  • Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej  woj. łódzkie 2x I miejsce, 1x II miejsce
  • Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej – Dartex – I miejsce w Polsce

Poszukujemy do naszego zespołu zarówno osoby z doświadczeniem jak również bez doświadczenia zaraz po lub w czasie studiów w dziedzinie BHP.
Zapraszamy również na staż. Profesjonalna kadra mająca doświadczenie w wielu branżach będzie pomocna przy rozpoczęciu nowej drogi zawodowej.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie przestrzegania w zakładach pracy przepisów prawa w zakresie BHP
  • przeprowadzanie kontroli stanu bhp
  • informowanie pracodawców o stwierdzonych zagrożeniach
  • wdrażanie i nadzorowanie funkcjonowania wymaganych procedur
  • opracowywanie ocen ryzyka zawodowego
  • opracowywanie instrukcji BHP
  • udział w pracach zespołów badających wypadki przy pracy
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie BHP dla organizacji
  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP

Wymagania na stanowisku Inspektora/Specjalisty ds BHP:

  • wykształcenie kierunkowe BHP
  • praktyczna znajomość przepisów BHP i Kodeksu Pracy
  • obsługa komputera wraz z pakietem Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • obowiązkowość i punktualność
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. BHP

Mile widziane na stanowisku Inspektora/Specjalisty ds. BHP:

  • uprawnienia PPOŻ
  • umiejętności w zakresie szkoleń UDT
  • język angielski lub ukraiński
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szeroki zakres obsługiwanych branż wyklucza monotonię pracy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszę o składanie swoich aplikacji poprzez przycisk Aplikuj Teraz bądź kontakt za pośrednictwem numeru telefonu.

Osoby zainteresowane proszę o składanie swoich aplikacji poprzez przycisk Aplikuj Teraz bądź kontakt za pośrednictwem numeru telefonu +48 605 150 608.

Ogłoszenie archiwalne