Oferta pracy

Inspektor/ Specjalista ds. kadr

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowej

  • Obsługa umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Obsługa umów szkoleniowych pracowników

  • Obsługa ZFŚS

  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy personelu administracyjnego i medycznego

  • Obsługa programu - Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Tworzenie raportów, sprawozdań oraz zestawień kadrowo-płacowych

  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym

  • Przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu i innej dokumentacji kadrowo-płacowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie  wyższe kierunkowe

  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy

  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień płacowych

  • Znajomość programu Płatnik

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.

  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)

  • Kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego