Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor / Specjalista ds. umów

MPK S.A. w Krakowie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i uzgadnianie projektów umów i aneksów

  • weryfikacja materiałów złożonych przez właściwą komórkę merytoryczną

  • identyfikacja i analiza ryzyk formalno-prawnych w zawieranych umowach

  • udział w negocjacjach

  • czynności związane z zawieraniem umów / zawieranie umów w wyniku postępowań przetargowych

  • sporządzanie raportów i zestawień w zakresie umów

  • nadzór nad realizacją umów pod kątem zabezpieczeń, weryfikację projektów zabezpieczeń

  • sporządzanie i negocjowanie porozumień, ugód

  • koordynacja współpracy z zewnętrznymi kancelariami prawnymi

  • rejestrowanie umów w systemie informatycznym, archiwizacja umów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze)

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - przy stanowisku specjalista ds. umów)

  • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych, kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • pracę w przyjaznym, otwartym zespole

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

  • szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujących m.in.:

  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz członków rodziny, dzieci

  • kartę Multisport

  • dofinansowanie do szerokiej oferty zajęć sportowych i kulturalnych

  • opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską

Oczekujemy ponadto:

  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu

  • umiejętności samodzielnego dokonywania analiz prawnych i prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • wysokiego poziomu umiejętności organizacyjnych

  • umiejętności ustalania hierarchii ważności rozwiązywanych problemów oraz ustalania wpływu dodatkowych uwarunkowań realizowanych zamówień

  • umiejętności właściwego planowania zadań i oceny niezbędnego nakładu czasu pracy

  • samodzielności, inicjatywy, zorientowania na rezultaty, wysokiej kultury osobistej

  • znajomości baz danych aktów prawnych np. Lex, oraz sprawnego wyszukiwania potrzebnych informacji

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających cv.

  • Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.