Inspektor/Specjalista/Główny specjalista Administrator aplikacji GIS

Gdańskie Centrum InformatyczneO firmie

Gdańskie Centrum Informatyczne

prof. Witolda Andruszkiewicza 5

Stogi

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ESRI ArcGIS Server

  • ESRI ArcGIS

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie aplikacjami GIS,
  • zapewnienie wsparcia użytkownikom oraz obsługa zgłoszeń użytkowników,
  • udział w pracach rozwojowych, wdrożeniowych i integracyjnych obsługiwanych aplikacji,
  • zapewnienie instalacji, wdrożenia i uzyskania gotowości odpowiedniego rozwiązania, usługi oraz bazy danych przy współpracy z użytkownikami merytorycznymi i dostawcami,
  • zapewnienie ciągłości i odpowiedniej dostępności usług, optymalizacja wykorzystania rozwiązań oraz podejmowanie niezbędnych działań zapobiegających wystąpieniu niepożądanych skutków,
  • zarządzanie konfiguracją rozwiązań i usług w zakresie SIP, w tym współpraca z otoczeniem w planowaniu i wdrażaniu zmian związanych z zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa; w szczególności zapobieganie nieautoryzowanym zmianom oraz zapewnienie udokumentowania i przepływu informacji o wykonanych zmianach,
  • współpraca z dostawcami rozwiązań oraz innymi interesariuszami realizującymi zadania związane z utrzymaniem i rozwojem środowiska SIP,
  • prowadzenie dokumentacji czynności administrowania powierzonymi, systemami, aplikacjami i ich konfiguracjami,
  • testowanie nowych narzędzi programowych i sprzętu,
  • śledzenie trendów, wymagań prawnych i identyfikowanie rozwiązań informatycznych spełniających wymagania merytoryczne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. roczny staż pracy,
  • min. pół roku doświadczenia w pracy na stanowisku administratora aplikacji w zakresie obsługi jej użytkowników,
  • podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny IT,
  • umiejętność obsługi oprogramowania biurowego,
  • obywatelstwo polskie,
  • nieposzlakowana opinia,
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • znajomość środowiska ESRI ArcGIS Server,
  • dobra znajomość środowiska ESRI ArcGIS lub innego wiodącego oprogramowania typu SIP,
  • certyfikaty odbytych szkoleń z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej lub geodezyjnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • znajomość zasad obsługi klienta,
  • znajomość funkcjonowania administracji publicznej,
  • duża odpowiedzialność i rzetelność w zakresie wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę: pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony maksymalnie
  • na 6 miesięcy, po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy o pracę,
  • wymiar czasu pracy: pełny etat, 40 godz. tygodniowo,/w przypadku osób niepełnosprawnych, zgodnie z odrębnymi przepisami/,
  • miejsce pracy: Gdańsk,
  • specyfika pracy: praca biurowa, /zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych/,
  • dodatek stażowy /zgodnie z Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych/,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka” /zgodnie z Ustawą z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej/,
  • przewidywany termin zatrudnienia: lipiec-wrzesień 2022.

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest złożenie następujących dokumentów w języku polskim:

• Curriculum Vitae (CV),

• list motywacyjny,

• kserokopia dyplomu ukończenia studiów,

• kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie z obecnego zakładu pracy potwierdzające staż pracy,

• inne dokumenty potwierdzające wymagane kwalifikacje i umiejętności,

• oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,

• oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane

z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe*,

• oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,

• oświadczenie z własnoręcznie podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

AKTUALNY WZÓR OŚWIADCZENIA do pobrania na stronie https://bip.gdansk.pl/gci

Dokumenty potwierdzające staż pracy lub kompetencje nabyte w trakcie pracy lub nauki zagranicą muszą być przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego. Dokumenty potwierdzające staż pracy winny jednoznacznie wskazywać okres zatrudnienia oraz charakter stosunku prawnego, na podstawie którego świadczona była praca zagranicą.

W przypadku zatrudnienia konieczne będzie dostarczenie „Zapytania o udzielenie informacji

o osobie do Ministerstwa Sprawiedliwości – Krajowy Rejestr Karny”.

Do kolejnego etapu rekrutacji zostaną zaproszeni kandydaci, którzy:

• złożą wszystkie wyżej wymienione dokumenty,

• spełniają wszystkie wymagania niezbędne.

Dokumenty należy dostarczyć do GCI w terminie od dnia 10.06.2022 do dnia 4.07.2022 r., decyduje data wpływu oferty.

Możliwe sposoby dostarczenia:

a. w formie elektronicznej poprzez formularz „Pisma ogólne” na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą GCI znajdującą się na platformie ePUAP: https://epuap.gov.pl/ , na której istnieje adres skrytki odbiorczej: GCIGdansk/SkrytkaESP. W treści pisma na początku proszę umieścić adnotację: „Nabór na stanowisko urzędnicze: Inspektor/Specjalista/Główny specjalista Administrator aplikacji GIS K GCI 14/22”.Rekomendujemy aby każdy wysłany formularz wraz z załącznikami był podpisany za pomocą Profilu Zaufanego lub Podpisu kwalifikowanego weryfikowanego ważnym kwalifikowanym certyfikatem.

b. w formie elektronicznej za pomocą wiadomości poczty elektronicznej na adres [email protected] . W temacie wiadomości proszę umieścić adnotację: „Nabór na stanowisko urzędnicze: Inspektor/Specjalista/Główny specjalista Administrator aplikacji GIS K GCI 14/22”. Przy tej formie dostarczenia dokumentów, po stronie aplikującego leży odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe dostarczenie dokumentów oraz zabezpieczenie zawartych w nich danych osobowych.

c. przesłać na adres: Gdańskie Centrum Informatyczne, ul. Prof. Witolda Andruszkiewicza 5,

80-601 Gdańsk z następującą adnotacją: „Nabór na stanowisko urzędnicze: Inspektor/Specjalista/Główny specjalista Administrator aplikacji GIS K GCI 14/22”

w terminie od dnia 25.05.2022 r. do dnia 20.06.2022 r., decyduje data wpływu oferty.

Informacje o wyniku naboru prowadzonego na zasadzie jawności i konkurencyjności zostaną upowszechnione w BIP http://bip.gdansk.pl/gci

Informujemy, że nadsyłanych ofert nie zwracamy.

Aktualne oferty pracodawcy
K GCI 14/22

Inspektor/Specjalista/Główny specjalista Administrator aplikacji GIS, prof. Witolda Andruszkiewicza 5, Stogi, Gdańsk