Inspektor specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

Jacobs EngineeringO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

About Jacobs

At Jacobs, we're challenging today to reinvent tomorrow by solving the world's most critical problems for thriving cities, resilient environments, mission-critical outcomes, operational advancement, scientific discovery and cutting-edge manufacturing, turning abstract ideas into realities that transform the world for good. With $13 billion in revenue and a talent force of approximately 52,000, Jacobs provides a full spectrum of professional services including consulting, technical, scientific and project delivery for the government and private sector.

Visit jacobs.com and connect with Jacobs on TwitterFacebook and Instagram.

Inspektor specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznychNumer ref.: (BI 0007NH)
Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie. W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego. Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.

W związku z nowym projektem związanym z systemem zarządzania ruchem drogowym, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inspektora specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do zespołu nadzoru inwestorskiego, którzy posiadają co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, potwierdzone udziałem w ww. specjalności w co najmniej dwóch zadaniach (zamówieniach, umowach), obejmujących nadzór nad projektowaniem i wykonaniem lub wykonaniem robót budowlanych o wartości robót budowalnych co najmniej 10 mln zł brutto każde.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie stałej analizy dokumentacji opracowywanej przez Wykonawcę, w tym opiniowanie dokumentacji w zakresie swoich kompetencji
  • nadzór nad postępem prac wykonawcy robót i ich egzekwowanie zgodnie ze standardami oraz warunkami kontraktowymi
  • sporządzanie raportów pozwalających na rozliczenie stron, w tym w zakresie dotacji unijnych
  • stały kontakt z inwestorem oraz innymi stronami zaangażowanymi w realizację inwestycji
  • rozwiązywanie problemów i sporów
  • rozpatrywanie roszczeń Wykonawcy
  • udział w spotkaniach oraz w odbiorach i testach

Oferujemy

  • umowę na czas wykonania projektu
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę przy prestiżowym projekcie publicznym w Warszawie

We offer:

  • Luxmed healthcare
  • Generali Life insurance
  • Multisport card,
  • My benefit portal
  • English lessons
  • Graduate Program
  • Short Fridays
  • Flexible working hours
  • Company events
  • 100% remote work from any place in Poland

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy