Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inspektor/Starszy Inspektor ds. BHP

„Homanit Polska Spółka z o. o. i Spółka” Spółka KomandytowaO firmie

  • Białogard, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Potrzebujesz zmiany w życiu zawodowym?
Zależy ci na pracy u solidnego pracodawcy ?

Dołącz do grupy Homanit i zapuść u nasz korzenie!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co chcemy Ci zaproponować :

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premię miesięczną do 10%
  • Roczną nagrodę za dyspozycyjność w pracy
  • Nagrodę za polecenie kandydata do pracy
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i sprzętem renomowanych producentów
  • Posiłki za 1 zł w zakładowej kantynie
  • Pakiet Świadczeń Socjalnych
  • Nieoprocentowane pożyczki w ramach Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • Grupowe ubezpieczenie NNW

Na czym będzie polegać Twoja praca:

Głównymi zadaniami, za które będziesz odpowiedzialny/a będzie:

  • Realizacja zadań służby BHP oraz prowadzenie dokumentacji bhp zgodnie z obowiązującymi wymaganiami formalno-prawnymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych bhp oraz ppoż.
  • Analiza zdarzeń potencjalnie wypadkowych, wypadków oraz wdrażanie działań korygujących, sporządzanie protokołów powypadkowych
  • Prowadzenie rejestrów i dokumentacji wypadków przy pracy, chorób i podejrzeń chorób zawodowych
  • Zarządzanie środkami ochrony osobistej oraz odzieży roboczej
  • Kontrola warunków BHP, udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz współpraca z pozostałymi działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa
  • Organizowanie i prowadzenie rejestru szkoleń energetycznych oraz kursów wymagających uprawnień do obsługi maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie analiz, raportów, statystyk, zestawień z zakresu.

 Czego oczekujemy od Ciebie, abyś mógł efektywnie wykonywać tę pracę:

  • Wykształcenie wyższe bądź studia podyplomowe o profilu BHP
  • Znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP
  • Min. 3 -letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, asertywność, inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Analityczne myślenie, w tym dostrzeganie związków przyczynowo - skutkowych
  • Mile widziana znajomość systemu zarządzania BHP wg PN 45001:2018.
Wygląda na to, że czekamy właśnie na Ciebie !
Zgadzasz się z nami – wyślij swoją aplikację !
Masz wątpliwości – zadzwoń i zapytaj tel. 697 927 725

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne