Inspektor / Starszy Inspektor / Specjalista w Wydziale Realizacji Zamówień Ogólnych

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.O firmie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

plac Sokratesa Starynkiewicza 5

Warszawa

poszukuje Kandydata na stanowisko:
(Pion Zamówień Publicznych – Dział Realizacji Zamówień - Wydział Realizacji Zamówień Ogólnych)
Miejsce pracy: Warszawa, Pl. Starynkiewicza 5
Nr ref.: 38/21
Numer ref.: 38/21

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • sporządzanie - zgodnie z obowiązującymi regulacjami - dokumentacji oraz prowadzenie całokształtu spraw mających na celu wyłonienie wykonawcy zewnętrznego dla ogólnych kategorii zakupowych (zakupy ogólne, flota, IT & telekomunikacja, paliwa i energia, remonty, usługi profesjonalne) oraz zakupów awaryjnych w ramach ogólnych kategorii zakupowych
  • sporządzanie szacunkowych kalkulacji przedmiotu zamówienia, w oparciu o niezbędne informacje uzyskane od jednostek i komórek organizacyjnych, składających zapotrzebowanie oraz przeprowadzone rozeznanie rynku
  • przygotowanie i prowadzenie postępowań w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej Progu 2, wynikającego z regulaminu udzielania zamówień, dla ogólnych kategorii zakupowych
  • udział w procesach zakupowych, w zakresie wynikającym z obowiązujących w Spółce regulacji, dotyczących polityki zakupowej i innych przepisów wewnętrznych Spółki
  • udział w komisjach przetargowych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego przy kompleksowej obsłudze procesu zamówień publicznych (mile widziane doświadczenie po stronie Zamawiającego)
  • wykształcenia wyższego - preferowane: prawo/administracja, kierunki techniczne
  • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych i powiązanych aktów prawnych
  • praktycznej znajomości systemów/programów informatycznych: MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint, MS Windows XP/10 (mile widziana znajomość: IFS, platformy zakupowej eB2B)
  • komunikatywności, samodzielności, skrupulatności

Uprzejmie prosimy o składanie aplikacji do dnia 23.02.2021 r.

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne