Inspektor / Starszy Inspektor w Zakładzie Sprzętu i Transportu w Wydziale Rozliczeniowo-Technicznym

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.O firmie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Stanisława Mikkego 4

Warszawa

poszukuje Kandydata na stanowisko:
Inspektor / Starszy Inspektor w Zakładzie Sprzętu i Transportu w Wydziale Rozliczeniowo-TechnicznymNumer ref.: 61/20
(Pion Wsparcia - Zakład Sprzętu i Transportu – Wydział Rozliczeniowo-Techniczny)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 61/20

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (umowa na zastępstwo)
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw i przeglądów pojazdów i innych urządzeń
  • przyjmowanie i przygotowywanie do eksploatacji zakupionych maszyn, urządzeń i pojazdów
  • przygotowywanie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia postępowań przetargowych
  • uczestnictwo w pracach komisji przetargowych
  • rejestrowanie i wyrejestrowywanie pojazdów należących do Spółki

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego, preferowane wykształcenie wyższe
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego, mile widziane na podobnym stanowisku
  • znajomości rynku motoryzacyjnego
  • znajomości procedur zakupu opartych na systemie zamówień publicznych
  • biegłej obsługi komputera (mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu IFS)
  • komunikatywności

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy