Oferta pracy

Inspektor Techniczny

Górażdże Cement S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Inspekcje techniczne urządzeń

  • Drobne naprawy

  • Zabezpieczanie urządzeń do remontów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (elektromechanik lub pokrewne)

  • Znajomość podstawowych zagadnień elektryki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, technicznych

  • Znajomość zasad bhp

  • Dyspozycyjność– praca w systemie IV brygadowym

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia i uprawnień zawodowych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

O firmie

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.