Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Spółdzielni Mieszkaniowej Mistrzejowice Północ z siedzibą w Krakowie przy os. Bohaterów Września 26 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Inspektor techniczny ds. budowlanych - Inspektor nadzoru

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MISTRZEJOWICE-PÓŁNOCO firmie

4 500‐5 800 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 27 lip 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MISTRZEJOWICE-PÓŁNOC

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • utrzymanie stanu technicznego zasobów, nadzór nad właściwym przebiegiem eksploatacji obiektów.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane

Oferujemy:

  • Jednozmianowość, 5 dni pracy w stałych godzinach, pełną opiek socjalną.

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne