Oferta pracy

Inspektor w Biurze Obsługi Klienta

TAURON Ciepło sp. z o.o.O firmie

TAURON Ciepło sp. z o.o.

Warszawska 13

Sosnowiec

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Inspektor w Biurze Obsługi Klienta – praca na zastępstwo

Twoje zadania

  • Fakturowanie sprzedaży energii cieplnej i elektrycznej
  • Wprowadzanie do systemu bilingowego danych dotyczących fakturowania, m .in. odczytów, cen
  • Wprowadzanie i analiza poprawności danych odczytowych i sprzedażowych
  • Udzielanie informacji Odbiorcom w zakresie wystawionych faktur oraz serwisu eBOK Ciepło
  • Bieżąca współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi przy przygotowywaniu danych sprzedaży
  • Sporządzanie raportów z obszaru Biura Obsługi Klienta

Kogo szukamy

Osoby posiadającej wymienione kompetencje:

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkusza Excel
  • Inicjatywa i konsekwencja w działaniu, proponowanie ulepszeń oraz dobra organizacja pracy
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w realizowane zadania
  • Dążenie do osiągania wyników oraz chęć rozwoju i stałego doskonalenia się
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność
  • Umiejętność podejmowania decyzji, dążenie do osiągania wyników

Mile widziane

  • Znajomość systemu KOM-MEDIA
  • Znajomość przepisów o podatku VAT
  • Znajomość prawa energetycznego wraz z rozporządzeniami wykonawczymi

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer kontaktowy: 600 395 591- w godz. 7-15:00

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem www.tauron.pl/rodo/klauzula-tc-rekrutacja

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Ciepło sp. z o.o.

Lokalizacja: Sosnowiec

Nr ref: TC/2021/05/07

Ogłoszenie archiwalne