Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor w Biurze Organizacji i Controllingu

  • Ciechocinek, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ciechocinek

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse lub pokrewne).
    • Preferowane min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w finansach/controllingu/audycie finansowym.
    • Dobra znajomość zagadnień rachunkowości finansowej.
    • Biegła znajomość MS Office.
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania priorytetami.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.
    • Zaangażowanie, systematyczność oraz samodzielność.

    Podstawowe obowiązki:

    • Opracowywanie doraźnych analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki.
    • Przygotowywanie bieżących i okresowych planów działalności Spółki.
    • Analiza i bieżący monitoring rentowności poszczególnych grup produktów.
    • Kształtowanie budżetów dla poszczególnych komórek organizacyjnych.
    • Bieżąca i okresowa ocena realizacji wyników ekonomiczno-finansowych.
    • Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych, okresowych informacji, sprawozdań i analiz wyników finansowo-ekonomicznych spółki dla potrzeb Zarządu, Rady Nadzorczej i kadry kierowniczej Spółki.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia.
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę).
    • Bezpłatny dostęp do basenu solankowego.
    • Pakiet socjalny, w tym: dopłatę do wypoczynku pracownika oraz dziecka pracownika, paczki świąteczne dla dzieci.
    • Możliwość skorzystania z bezpłatnych zabiegów fizjoterapeutycznych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeśli biorą Państwo udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcą pozostać w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, proszę umieścić w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w okresie 12 miesięcy od daty złożenia CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A., ul. Kościuszki 10, 87-720 Ciechocinek, tel. 542836078, adres e-mail: sekretariat(at)uzdrowiskociechocinek.pl, jako pracodawca.

    Mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: e-mail: iod(at)uzdrowiskociechocinek.pl, tel. 542836429, lub pisemnie na adres siedziby Administratora wskazany powyżej.

    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

    Prawa osób, których dane dotyczą

    Mają Państwo prawo do:
    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
    2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
    3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
    4. prawo do usunięcia danych osobowych;
    5. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO
    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.