Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor w Departamencie Inspekcji Bankowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
    poszukuje kandydatów na stanowisko

    (Poznań, Warszawa, Białystok, Kielce, Katowice, Rzeszów, Gdańsk, Kraków / pełny etat)

    Nr. ref.: ##DIB/08/2019##

    Główne obowiązki:

    • wykonywanie czynności kontrolnych w bankach, oddziałach i przedstawicielstwach banków zagranicznych, oddziałach i przedstawicielstwach instytucji kredytowych, spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, krajowych instytucjach płatniczych, podmiotach kontrolowanych w ramach nadzoru skonsolidowanego,
    • opracowywanie dokumentacji z kontroli.

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne: bankowość, finanse, ekonomia, ekonometria, matematyka,
    • zdolności analityczne i umiejętność precyzyjnego formułowania wniosków,
    • znajomość podstawowych zagadnień związanych z analizą ekonomiczno – finansową i ryzykami występującymi w działalności podmiotów finansowych,
    • dyspozycyjność związana z koniecznością wyjazdów służbowych poza stałe miejsce wykonywania pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • aktywne i odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych obowiązków,
    • komunikatywność,
    • praktyczne umiejętności obsługi informatycznych narzędzi biurowych (np. MS Office),
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Dodatkowe atuty:

    • doświadczenie na stanowisku analitycznym lub operacyjnym w sektorze finansowym,
    • znajomość produktów rynku finansowego,
    • znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
    • znajomość zasad funkcjonowania banków.

    Oferujemy:

    • pracę w instytucji nadzorującej rynek finansowy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim klikając przycisk Aplikuj

     Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF: