Inspektor w Dziale Kontroli Projektów EFRR w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGOO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa weryfikacja ex-post postępowań o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzanych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych kontroli;
  • analiza, wykrywanie i sporządzanie informacji o wykrytych nieprawidłowościach w zakresie przeprowadzonych kontroli;
  • przygotowywanie zawiadomień do Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych;
  • obsługa systemów i narzędzi informatycznych oraz innych elektronicznych baz danych w zakresie przeprowadzanych kontroli;
  • współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi Urzędu oraz innymi instytucjami zaangażowanymi w realizację RPO WD 2014-2020 w zakresie prowadzonych kontroli;
  • archiwizacja dokumentacji pokontrolnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie prawnicze lub administracyjne);
  • udokumentowany minimum 3-letni staż pracy;
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych lub kontroli postępowań albo ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych.
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa zamówień publicznych;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów w zakresie funkcjonowania EFRR w tym w szczególności zapisów Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 oraz Wytycznych w zakresie kontroli realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020;
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa i stosowania ich w praktyce;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • wysoki poziom samodzielności oraz organizacji pracy własnej;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność do pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie przy zachowaniu oceny priorytetów;
  • pozytywne nastawienie na rozwiazywanie problemów;
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność, terminowość i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • stałe godziny pracy;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, dodatki programowe, nagrody kwartalne, szeroki pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (min. dofinansowanie do wypoczynku, karty sportowe, dodatki świąteczne),;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • DODATKOWE 13 WYNAGRODZENIE

Wymagane dokumenty

Wykaz wymaganych dokumentów oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie:

Inspektor w Dziale Kontroli Projektów EFRR w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu, dolnośląskie