Oferta pracy

Inspektor w Dziale Nadzoru

DB Cargo Polska S.A.

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie kosztorysów w programie Norma Expert

  • Wizje w terenie (wyjazdy służbowe) w celu zebrania materiału do kalkulacji i przygotowania ofert przetargowych

  • Wsparcie Inspektora w trakcie realizacji przeglądów rocznych (pomoc przy pomiarach, podczas prowadzenia dokumentacji)

  • Rozliczanie faktur (SAP)

  • Wystawianie poleceń zapłaty podmiotom współpracującym zgodnie z zawartymi umowami oraz nadzór nad terminowością poleceń zapłaty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne na kierunku budowlanym

  • Uprawnienia budowlane ogólnobudowlane w pełnym lub ograniczonym zakresie wraz z aktywną przynależnością do izby inżynierskiej lub w trakcie zdobywania ww. uprawnień budowlanych branża: mostowa lub kolejowa (drogi kolejowe lub SRK)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (nie przewidujemy więcej niż 6 do 10 wyjazdów 2-4 dniowych w ciągu roku)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w Dziale Nadzoru.

Przewiń do profilu firmy