Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inspektor w dziale techniki tramwajowej

MPK Poznań Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Szwajcarska 15

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji technicznej taboru tramwajowego oraz bieżąca jej aktualizacja,

  • przekazywanie na bieżąco informacji o zmianach technicznych konstrukcyjnych i programowych w taborze wszystkim jednostkom odpowiedzialnym za sprawność i właściwe użytkowanie pojazdów,

  • wykonywanie prac projektowych, badań eksploatacyjnych, opinii technicznych, opracowań i analiz na potrzeby Spółki

  • nadzór nad realizacją wykonanych projektów i ich wdrażaniem,

  • przygotowywanie wymagań technicznych i eksploatacyjnych do przetargów na zamawiane pojazdy, urządzenia i prace projektowe,

  • udział w opracowywaniu zakresu prac modernizacyjnych i remontowych, w odniesieniu do eksploatowanego taboru oraz dokumentacji z tym związanej,

  • organizacja i nadzór nad okresowymi badaniami technicznymi tramwajów – prowadzenie dokumentacji związanej z w/w badaniami,

  • udział w odbiorach technicznych i kontrola taboru, podzespołów, części oraz urządzeń technologicznych wchodzących w skład wyposażenia zajezdni tramwajowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności mechanicznej,

  • znajomość rozwiązań technicznych stosowanych w taborze tramwajowym,

  • umiejętność obsługi programów projektowych CAD,

  • umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office,

  • umiejętność wykonywania pomiarów mechanicznych,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dociekliwość.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego - wszystkie rekrutacje są w pierwszej kolejności wewnętrzne i dają możliwość zmiany stanowiska w obrębie całej Spółki,

  • dofinansowanie do kursów certyfikacyjnych, szkoleń, studiów,

  • pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników (dofinansowanie wakacji, karnetów sportowych, kolonie dla dzieci, atrakcyjna oferta wyjazdów weekendowych, bilety do kina i teatru),

  • dostęp do Kasy Zapomogo-Pożyczkowej,

  • kartę multisport,

  • preferencyjne warunki korzystania z usług własnych (bilet na komunikację miejską za 12,00 zł/rok dla pracownika i członów jego rodziny).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE W POZNANIU SP. Z O.O.

Lider na rynku usług przewozowych miasta Poznania i okolic

Przewiń do profilu firmy