Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inspektor w Wydziale Obsługi Bezpośredniej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    (Pion Sprzedaży/ Dział Obsługi Klienta/ Wydział Obsługi Bezpośredniej)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 168/17

    Główny zakres obowiązków:

    • obsługa klientów w zakresie możliwości podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
    • przeprowadzenie konsultacji technicznych w zakresie możliwości podłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
    • obsługa klientów w zakresie zawierania umów na usługi wodociągowe i kanalizacyjne
    • obsługa klientów w zakresie bezumownego poboru wody i odprowadzania ścieków
    • obsługa klientów w zakresie wyjaśniania faktur, sprawdzania zaległości, sald i wpłat
    • przyjmowanie i weryfikowanie korespondencji wpływającej do Spółki, a także jej rejestrowanie w systemie informatycznym służącym do obiegu korespondencji w Spółce
    • przyjmowanie zgłoszeń dotyczących reklamacji jakości wody oraz skarg, a także rejestrowanie dokumentów w systemie informatycznym i terminowe przekazywanie powyższych dokumentów do Działu Organizacji i Zarządzania
    • przyjmowanie odczytów wodomierzy oraz wprowadzenie danych do systemu informatycznego
    • przyjmowanie zgłoszeń dotyczących zmiany właściciela, zarządcy nieruchomości oraz rejestrowanie danych w systemie informatycznym
    • wyjaśnianie reklamacji związanych z wysokością odczytów wodomierzy
    • wyjaśnianie reklamacji związanych z zamknięciami dostawy wody lub odprowadzenia ścieków
    • wystawianie duplikatów faktur i kopii dokumentów
    • współpraca z przedstawicielami innych pionów w celu zapewnienia spójności działań w zakresie satysfakcjonującej obsługi klienta

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum średniego
    • doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta w Służbie Cywilnej (urzędy, spółki miejskie)
    • doświadczenia zawodowego w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta (co najmniej 2 lata)
    • znajomości ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków
    • znajomości Uchwały Nr XXXVII/1130/2008 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 10 lipca 2008 r. w sprawie uchwalenia regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie m. st. Warszawy, gmin: Michałowice, Nieporęt, Raszyn, Serock, Wieliszew oraz miast Piastów i Pruszków
    • znajomości rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 14 stycznia 2002 r. w sprawie określania przeciętnych norm zużycia wody
    • znajomości ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
    • umiejętności obsługi pakietu Ms Office
    • mile widziana umiejętność obsługi systemu bilingowego dedykowanego do obsługi przedsiębiorstw wodociągowych
    • zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych niezbędnych do profesjonalnej obsługi klienta
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • umiejętności pracy w zespole
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
    • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
    • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
    • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
    • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
    • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.