Oferta pracy

Inspektor w Zespole Regresów

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw wynikających z roszczeń regresowych z podmiotami krajowymi

  • Ustalanie podstaw faktycznych i prawnych do regresu

  • Kontakt z policją, prokuraturą, sądami i innymi organami w celu ustalenia podstaw do wystąpienia z roszczeniem regresowym do dłużnika/ prowadzenie postepowań windykacyjnych

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami

  • Kontakt z dłużnikiem

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięta kultura osobista i orientacja na Klienta

  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze w pracy w Call Center/ obsłudze klienta/ likwidacji szkód lub ubezpieczeń

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanym Towarzystwie Ubezpieczeniowym

  • Interesującą pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)

  • Pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy