Oferta pracy

Inspektor w Zespole Rozliczeń i Analiz

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o. O firmie

  • Obozowa 43, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o.

Obozowa 43

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie, przetwarzanie, gromadzenie i analizowanie danych dotyczących realizacji usług w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych,

  • weryfikacja realizacji umów z podmiotami zagospodarowującymi odpady komunalne oraz opracowywanie dokumentacji przetargowej w procedurze zamówień publicznych,

  • opracowywanie wymagań biznesowych oraz funkcjonalnych, w tym narzędzi analitycznych wykorzystywanych do weryfikacji realizacji umów z podmiotami zagospodarowującymi odpady komunalne,

  • realizacja zaleceń i zarządzeń pokontrolnych nałożonych na Spółkę po przeprowadzonych kontrolach w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi,

  • przygotowywanie sprawozdań, materiałów informacyjnych i analiz dotyczących zagospodarowania odpadów komunalnych dla instytucji zewnętrznych i wewnętrznych

  • uzyskiwanie niezbędnych wyjaśnień od Wykonawców w zakresie realizacji usługi zagospodarowania odpadów komunalnych,

  • śledzenie zmian prawnych dotyczących ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami oraz podejmowanie działań w celu dostosowania działalności Spółki do tych zmian.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze ochrony środowiska, inżynierii środowiska, informatyki,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie gospodarki odpadami,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Excel, Acess,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość programów SQL, QGIS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień