Oferta pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Polska Akademia Nauk

Inspektor w Zespole Zamówień Publicznych

Polska Akademia NaukO firmie

  • plac Defilad 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

plac Defilad 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy, usługi i roboty budowlane,

  • opracowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • opracowywanie projektów ogłoszeń i informacji wymaganych dla danego trybu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz przekazywanie ich do publikacji zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych,

  • udział w pracach komisji przetargowej jako sekretarz,

  • przygotowywanie projektów pism do Wykonawców,

  • prowadzenie rejestru postępowań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy min. 1 rok na stanowisku w którym kandydat wykonywał ww. obowiązki,

  • wykształcenie średnie, bądź wyższe (lub w trakcie studiów),

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, które na rozmowie rekrutacyjnej przedstawią do wglądu dokumenty potwierdzające wykształcenie, staż pracy, posiadane kwalifikacje/uprawnienia. Oferty rozpatrzone negatywnie zostaną zniszczone/usunięte po upływie 1 miesiąca od momentu zakończenia rekrutacji, nie później niż 31.08.2021 roku.